Dlaczego czuję ból stopy w miejscu z przodu stopy między dwoma kostkami?

Odczuwam ostatnio straszny ból stopy w miejscu z przodu stopy między dwoma kostkami . Bol trochę przypomina przeszywajacy skurcz. Miałam ją zwichnięta już 3 raz ale teraz z tym bólem

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu trudno określić prawdopodobną przyczynę. Jeśli wystąpił u pani uraz lub wiąże pani wystąpienie objawów ze zwichnięciem to najlepiej będzie jeśli skonsultuje panią lekarz ortopeda.