Dlaczego czuję się osłabiona gdy jestem głodna?

Od lipca doświadczam uczucia słabości jak mam pusty żołądek. Nie jest to pocenie się ani trzęsienie jak przy spadku cukru, tylko uczucie ze za chwile zemdleje i czasami żołądek mnie boli. Do tego doszły mrowienia i drętwienia głównie lewej ręki i lewej części twarzy. Wszystkie badania krwi mam w normie, zrobiłam MRI głowy - nie ma tam nic niepokojącego, czekam na opis MRI kręgosłupa szyjnego. Cukier mam w normie (91), zbadałam insulinę (wynik 10) Suplementowalam się wit b, magnezem, wapniem, biorę a i e, nic nie pomaga. Wczoraj byłam u gastrologa, powiedział ze to nie wyglada na problem gastryczny. Miewałam od lipca biegunki, wodniste, myślałam ze to może elektrolity wiec je piłam, ale niczego to nie zmienia. Raz prawie zemdlałam, przyjechało pogotowie, zmierzyli mi cukier (40 minut po wypiciu soku), cukier był 146. Nie wiem już gdzie i czego szukać. Zbadałam sobie cholesterol, enzymy wątrobowe, wapń, magnez, jedynie wit D wyszła troszkę poniżej normy (wynik 27) ale nie sadze żeby to dało takie wyniki. EKG w normie. Czy ktoś ma pomysł co to może być i hak sobie pomoc? Szczerze mówiąc tak mnie to stresuje ze się boje sama zostawać w domu

Dzień dobry,

proszę cierpliwie czekać na opis badania MR kręgosłupa szyjnego zobaczymy czy badanie wniesie istotnych informacji do opisanych przez Panią objawów klinicznych.

Jeśli to możliwe proszę wykonać holter ekg który w czasie 24 godzin wykryje nieprawidłowości w pracy serca.

Proszę mnie źle nie zrozumieć dobrze by było wykonać konsultację u lekarza psychiatry który wykluczy nieprawidłowości jak depresja, zespół lękowy.

Choroba ma różne oblicza nawet te które się nie spodziewamy i szukamy i szukamy wymówki, że to nas nie dotyczy.

Pozdrawiam