Dlaczego czuję ucisk w okolicy krtani?

Witam mam dziwny objaw juz drugi dzien otoz wrazenie jak by ktos przytyksl mi krtan i i jakies 25 cm ponizej krtani czuje wtedy jak by mnie dusilo ustepuje wtedy gdy mi sie odbije ale na krotko bo zaraz wraca co to moze byc mam czesto wzdecia zaparcia bole zoladka i oczywiscie helicobacter .Trzy miesiace temu mialam gastroskopie i nic nie wykazalo

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję skonsultować się z laryngologiem. Pani objawy mogą również wynikać z choroby refluksowej przełyku.