Dlaczego denerwuję się przed seksem?

Dzień dobry, mam 19 lat i od 2 miesięcy próbujemy odbyć stosunek, niestety za każdym razem kończy się niepowodzeniem.. mimo bardzo długiej gry wstępnej jestem za mało wilgotna.. mam ochotę na seks ale za każdym razem się spinam przez co nie może dojść do penetracji, dodam że również boli mnie przy pocieraniu łechtaczki. Mój chłopak jest bardzo cierpliwy i delikatny więc nie wiem dlaczego się tak dzieje.. co jest ze mną nie tak? Dlaczego tak się dzieje? (Dodam, że dwa lata temu straciłam dziewictwo ale byłam kompletnie pijana i nic nie pamiętam.. czy mój problem wziął się od tego?) Bardzo proszę o pomoc.

Szanowna Pani, proszę spróbować porozmawiać z psychoterapeutą, mam nadzieję że pomoże