Dlaczego depilacja nie zadziałała?

Witam, Jestem po 5 zabiegach depilacji laserowej nóg soprano titanium, hormony w normie, bardzo jasna skóra i bardzo ciemny włos. Jednak efekt jest rozczarowujący. Niewiele jest miejsc bez włosów reszta praktycznie odrasta całkowicie tylko włos jest cieńszy i jaśniejszy. Czego może być to przyczyna, co mogę zrobić/zmienić?

Dzień dobry, być może jest to wina źle dobranych parametrów zabiegowych, zbyt długich lub krótkich odstępów między zabiegami, hormonów (jak dawno były one badane?) lub przyjmuje Pani preparaty pobudzające wzrost włosów. Proszę pamiętać, że depilacją laserową nie jesteśmy w stanie usunąć wszystkich włosków oraz każdy z nas potrzebuje innej ilości zabiegów aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka