Dlaczego dieta przestała działać?

Od dłuższego czasu się odchudzam, może ze dwa lata będą. Na początku efekty pojawiały się po 2-3 miesiącach, chudłam, wszystko było świetnie. Niestety od ok. roku mam problem, ponieważ mimo różnych diet, nie mogę schudnąć. Niestety nie mogę teraz za bardzo ćwiczyć (ćwiczyłam intensywnie yogę, teraz przez nowy kolczyk nie mogę). Mam prawie 17 lat, 163 wzrostu i 55 kilo. Zależy mi na zrzuceniu tłuszczyku z brzucha, boczków i ud.

Witam!

W Pani przypadku możemy mówić o wymodelowaniu sylwetki, ale nie o odchudzaniu. Ma Pani prawidłową masę ciała, nie polecam więc dalszych prób odchudzania. Organizm przyzwyczaił się do masy ciała, która jest dla niego idealna. Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani w serwisie abccwiczenia.pl. Oczywiście proszę poczekać, aż będzie Pani w stanie podejmować aktywność fizyczną.

Pozdrawiam