Dlaczego dostałam silnego krwawienia w ciąży?

Wiam. 24 marca o godzinie 20 dostałam silnego krwawienia byłam w tedy w 8 tygodniu ciąży. Mój mąż zadzwonił po karetkę ale karetka nie przyjechała, po 2 godzinach lekarz oddzwonił do mnie i kazał mi wziąść paracetamol i tyle. Dziś jest 25 kwietnia a ja nadal mam silny krwotok. Byłam u lekarza angielskiego który zrobił mi 2 USG i powiedział że całkowicie się oczyscilam. Byłam też w zeszła sobotę u lekarza polskiego prywatnie i powiedział to samo. Nie dostałam żadnych leków nawet mi nie zbadano hormonów nic, a ja wciąż silnie krwawie i jestem bardzo osłabiona. Moje ciśnienie krwi to 101 na 45. Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie wykonać badanie morfologii krwi, a następnie udać się do lekarz ginekologa i zgłosić powyższe objawy. Wymaga pani kompleksowego badania lekarskiego. Proszę kontrolować ciśnienie tętnicze krwi i częstość akcji serca (puls). W razie bardzo nasilonych objawów sugeruję udać się na ginekologiczną izbę przyjęć.