Dlaczego dziecko nie chce jeździć samochodem?

Witam. Moja 3 letnia córeczka do tej pory bardzo lubiła jeździć samochodem. W czerwcu pojechaliśmy na tydzień do Olsztyna. Stamtąd zdecydowaliśmy ze pojedziemy nad morze bo to tylko 1,5 godziny drogi. I od tamtej pory się zaczęło kiedy wsiada teraz do samochodu od razu jest histeria i płacz że ona nie chce tak daleko i tak długo jechać. Tłumaczymy jej ze jedziemy tylko do babci oddalonej o 10 km od miejsca zamieszkania czy do sklepu a i tak swoje. Co ja mam teraz zrobić jak ja przekonać ponownie do jazdy bajki opowiadanie historyjek nie działa.

Witam niestety nie potrafię pomóc, proszę próbować jakoś przekonac córkę, jeśli nic nie pomoże to można zasięgnąć opinii psychologa