Dlaczego dziecko oddaje luźne stolce po karmieniu?

Witam , mój synek niedługo skończy 3 miesiące już trZecia dobę oddaje bardzo luźne stolce, największy i bardziej charakterystycznym zapachu jest od razu po karmieniu . Mały zjadal 150 ml co 4 godziny mleko bebiko, teraz od 3 dni 50_90 ml co 4 godziny i to z wielkim grymasem, podczas jedzenia strasznie się pręży i denerwuje

Dzień dobry,
jeżeli zmiana liczby i konsystencji stolców pojawiła się nagle i towarzyszy temu utrata apetytu, być może Synek przechodzi infekcję przewodu pokarmowego. W takim wypadku zawsze warto włączyć probiotyk. Należy jednak zwrócić, że biegunka u niemowląt może towarzyszyć innej infekcji. Dlatego warto skonsultować się z pediatrą, który zbada dziecko.