Dlaczego dziecko robi zielone stolce?

Witam. Niemowlę po mleku z piersi robi zielone śluzowatego kupki a po mleku modyfikowanym żółte. Dodam ze mleko krowie pije do kawy, Czy jakiś produkt typu jajka, marchewka, pomidor, papryka, ryż, makaron może uczulić dziecko bo te produkty najczęściej jadam?! Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować dziecko z pediatrą. Wymaga to pogłębionej diagnostyki.