Dlaczego gorzej widzę na jedno oko?

Około 2 tygodnie temu zauważyłam że gorzej widzę w dal głównie lewe oko gorzej widzi. Mam osłabiona lewa rękę i czasami czuje słabszą lewa nogę. Poza tym czuje się dobrze. Czasami boli mnie głowa z tyłu i kark. Co to może być?

To bardzo niespecyficzne objawy. Biorąc pod uwagę, że wszystkie dotyczą lewej strony ciała, należy przypuszczać, że mają podłoże neurologiczne. Sugeruję wykonanie TK głowy i konsultację neurologiczną.