Dlaczego jestem ciągle senna?

Witam, od dłuższego czasu jestem ciągle senna. Potrafię zasnąć nawet w pozycji siedzącej. Nie ma znaczenia ile godzin będę spała i tak wstaje zmęczona. Od czasu do czasu miewam małe krwotoki z nosa. Nie są długotrwałe i nie nabierają na sile. Nie mam fizycznej pracy wiec nie może to być efekt przemęczenia. Dodatkowo mam bardzo przesuszoną skórę, mimo dostarczania dużej ilości płynów. Jakie badania powinnam zrobić aby uzyskać odpowiedź na pytanie co mi jest ?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i pokierowania dalszą diagnostyką. Warto wykonać podstawowe badania internistyczne np. morfologia krwi z rozmazem, TSH, fT4, OB, glukoza na czczo, badanie ogólne moczu, INR, APTT, ALT, AST, ALP, EKG.