Dlaczego jestem ciągle zmęczony i niewyspany?

Witam, od kilku lat mam problem z wysypianiem się i zasypianiem. Odżywiam się zdrowo, chodzę spać najczęściej w tych samych godzinach i śpię po 8h a mimo to nigdy nie umiem się wyspać, zawsze jestem niewyspany przez co na nic nie mam ochoty i nic mi się nie chce. Nie umiem też schudnąć od dłuższego czasu pomimo zdrowej diety i pracy fizycznej. Nawet gdy przez 2 miesiące byłem chory i co prawda praktycznie cały czas leżałem ale też praktycznie nic nie jadłem tylko dostawałem kroplówki również nie mogłem schudnąć. Byłem już u lekarza rodzinnego ale nie pomógł. Co mogę jeszcze zrobić?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

Aby rozpoznać z czym ma się do czynienia wymagana jest w pierwszej kolejności diagnostyka o której nic nie ma ani słowa. Opisane objawy mogą świadczyć np. cukrzyca, anemia, wątroba, nerki a nawet depresja.

Proponuję zacząć od diagnostyki z krwi morfologia z rozmazem, CRP, lipidogram, ALAT, lipaza,amylaza, kreatynina, glukoza, TSH, witamina B12, magnez, potas, sód. EKG spoczynkowe.

Z wynikami udać się na konsultację stacjonarną w celu oceny objawów klinicznych z badaniem fizykalnym oraz dokładnym przeprowadzonym wywiadem.

Proszę pamiętać o prawidłowym nawodnieniu organizmu.

Pozdrawiam

Z wynikami