Dlaczego jestem osłabiony i jest mi niedobrze?

Witam mam 22 lata nigdy na nic nie chorowałem byłem zawsze zdrowy robiłem regularnie co rok badania od ponad 5dni ciągle bardzo się źle czuje jestem osłabiony dodam do tego że dostaje uczucia jakbym zaraz miał zemdleć jest to bardzo dziwne uczucie dochodzą do tego drgawki cały się telepie robi mi się zimno do tego dochodzą leki o własne życie jakbym zaraz miał umrzeć albo dostać jakiegoś zawalu naprawdę jest to straszne dolegliwości w ciągu dnia utrzymuj się prawie ciągle czasami się to zmniejsza ale za chwilę znów wzrasta wczoraj przyjechała po mnie karetka do domu ponieważ te dlegliwości strasznie się nasiliły zrobili mi EKG wyszło dobrze puls również dobrze tylko gdy już przyjechali czułem się lepiej może nie złapali tego rytmu proszę naprawdę nie wiem co mi się dzieje gldodam że gdy się kłade na łóżko i leże już przy takim zasypianiu jest mi lepiej ale wstanę z łóżka i to samo jest mi niedobrze źle sie czuje proszę o odpowiedź co to może być

Dzień dobry,

opisane objawy mogą świadczyć np o depresji lub zespole lękowym, ale aby to potwierdzić wymagana jest konsultacja psychiatry który po badaniu podmiotowym oceni czy opisane objawy mają podłoże psychiczne lub wykluczy i zleci odpowiednią konsultacje innego specjalisty. Konsultacja przyda się Panu aby lekarze innej specjalności nie odsyłali Pana do psychiatry.

Również dobrze by było zgłosić się do lekarza rodzinnego z opisanymi dolegliwościami aby wykluczył schorzenie naczyniowe sercowe diagnostyka EKG plus podstawowe badania laboratoryjne.

Pozdrawiam