Dlaczego jestem taki zmęczony przy małej aktywności?

Mam 25 lat. Od dłuższego bardzo czasu jestem mało aktywny. Praktycznie zawsze używam samochodu, z domu rzadko wychodze. Dzisiaj musiałem przejść szybkim krokiem około 1km i jestem bardzo senny po tym. W pewnym momencie nogi dawały mi znaki, czułem można powiedzieć przyjemny ból jak to podczas wysiłku. Martwi mnie tylko aż takie zmęczenie. Czy to jest normalny objaw?

Lek. Paweł Szadkowski

Wydaje mi się, że Pana objawy wynikają raczej z niskiej aktywności na codzień niż z faktycznej choroby. Jeśli jest Pan zaniepokojony może Pan udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego.