Dlaczego jeszcze nie widać zarodka?

Witam , Byłam u lekarza - na USG widać pęcherzyk płodowy jednak nie widać zarodka. Robiłam 3 testy ciążowe wszystkie wyszły pozytywne , dodatkowo miesiączka spóźnia się o 14 dni. Lekarz polecił dodatkowe USG za 2 tygodnie, niestety nie odpowiedział na pytania które zadawałam i nie wiem czy powinnam się martwić czy jest to normalne? Z moich obliczeń wynika , że mogę być w 4 tygodniu ciąży

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, nie jestem w stanie określić dlaczego nie widać zarodka, proszę powtórzyć badanie