Dlaczego kłuje mnie brzuch?

Witam od jakiegoś kilku lat mam problemy ze stolce odczuwam nieraz nagle parcie, niekiedy przed wypróżnieniem pojawia się bol,który ustępuje po wyproznieniu, w stolcu często są niestrawione resztki jedzenia miewam.rowniez biegunki... od dwóch tygodni odczuwam też delikatne klocie ktore jest krotkotrwale zakluje i od razu przestaje w lewym nadbrzuszu i klatce piersiowej wydaje mi się że moga byc nerwobole poniewaz w pracy siedze praktycznie 9h w pochylonej pozycji i bardzo mocno.sie garbie ... cierpię na nerwice lękowa (hipohondria) już ubzduralam sobie raka trzustki lub jelita grubego i boję się iść do lekarza

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Wskazane będzie wykonanie USG brzucha.