Dlaczego krwawię co tydzień?

Mam problem z miesiączka która pojawia się teraz co tydzień. Skończyła mi się 5tego i zaczęła 13 i 14tego poszlam zrobić badania hormonow. 5tego też byłam u lekarza który stwierdził że wszytsko jest ok. Czy mogę prosić o interpretację wyników? FSH 7.62 LH 26.06 estradiol 63 progesteron 0.26 prolaktyny 30 gdzie norma do 23. Androstendionu 6 testosteron 0.78 przy normalnie do 0.32 shgb 161 przy normie do 130 dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.