Dlaczego leczenie kolana nie przynosi ulgi?

Witam od polowy czerwca boli mnie lewe kolano. Ortopeda przepisał Biofenac i zalecił zimne okłady. Zlecił wykonanie rm, które wykazało obrzęk kaletki podrzepkowej i podpiszczelowej. Ponieważ ból minął, podczas kolejnej wizyty zalecił obserwowanie kolana. Niestety ból powrócił po podjęciu pracy -chodzącej. Pojawił się obrzęk . Podczas kolejnej wizyty wykonano punkcję, pobrano jasno- żółty płyn. Jednak nie poczułam obiecanej ulgi. W kolano mnie boli i mam w nim uczucie jakby „ przeskakiwania” . Lekarz zlecił Oflen uno i zimne okłady, zrobienie rtg. Zwolnienie na tydzień, odciążenie kolana. Martwi mnie to, ze zamiast uczucia ulgi, jest gorzej.

Witam,

wskazane wykonanie badania obrazowego usg stawu kolanowego oraz diagnostykę laboratoryjną OB, CPR, morfologia, kwas moczowy, przeciwciała anty-CCP, czynik reumatoidalny (RF).

Z wynikami oraz z konsultacją ortopedy udać się do specjalisty reumatologa który wykona badanie fizykalne oceni badania oraz konsultacje ortopedy i oceni stan kolana.

Pozdrawiam