Dlaczego lek na obniżenie TSH nie działa?

Witam dwa lata temu przeszłam operacje całkowitego usuniecia wola haszimoto od dłuższego czasu mam tsh 12.550 po przyjmowaniu dawki ELTROXIN100 NIC NIE SPADA NA DZIEN DZISIEJSZY MAM MIEC OPERACJE MACICY CZY TAK WYSOKIE TSH MOZE BYC PRZYCZYNOM

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani skonsultować się ze swoim endokrynologiem. Powyższy wynik nie jest prawidłowy i może spowodować brak kwalifikacji do zabiegu. Konieczna ocena pani stanu przez lekarza.