Dlaczego lekarz twierdzi, że moje leukocyty są za wysokie?

Witam, jestem krwiodawcą i mam problem z leukocytami są za wysokie lekarz z RCKiK twierdzi że jestem chory co nie jest prawdą porobiłem wszystkie badania lekarz pierwszego kontaktu twierdzi że jest ok, w krwiodawstwie maja wyśrubowane normy moje badania OB 3 CRP 5,0 LEUKOCYTY 11,34 H NEUTROCYTY 43,7 L EOZYNOCYTY 5,7 H Reszta wyników z długiej listy jest w normie proszę o pomoc w temacie lekarstw nie przyjmuję czasami ibuprom lub ketonal jak mnie boli głowa pozdrawiam

Szanowny Panie, być może lekarz stwierdził infekcję, na ogół zakres normy wynosi 4-10 tys/ul