Dlaczego mam biegunki i wzdęcia w pracy?

Witam mam bardzo DUZY PROBLEM.. Dopadaja mnie gazy i biegunki ALE TYLKO W PRACY I NIGDZIE INDZIEJ. W domu jadam co chce o ktorej chce ile chcce i jak chce i nic mi sie nie dzieje. A co ide do pracy to nagle organizm zaczyna produkowac ogromne ilosci gazow, a tabletki debutir, trilac plus nie sa w stanie tego złagodzić. Badania mialem robione i wyszlo to ze nic nie wyszlo. Moze w koncu ktos mi napisze co mi jest bo gdy chodze do lekarzy to werdykt jest tylko jeden zespol jelita drazliwego o postaci biegunkowej. BIEGUNEK W DOMU NIE MAM I NIGDY NIE MIALEM. MOGE ZJESC SZYNKE Z MLEKIEM SLIWKAMI JABLKIEM I MNIE NIE PRZECZYSCI. W pracy jesli tkne cokowiek co zawiera mleko w skladzie odrazu biegunka. Wiec jak to mozliwe ze w pracy mam biegunki i ekstremalne ilosci gazow co 2 minuty a w domu, w sklepie, na dworzu, u babci nic mi nie dolega. Dieta na ibs nie działa. W niedziele zjadłem obiad o 14. Gdy zaczalem sie szykować do pracy na 22:00 nagle o tak sobie organizm zaczął produkować ekstremalne ilosci gazow, gdzie okolo godziny 2:00 skończyło sie to na biegunce. Mialem sytuacje ze po zwykłej wodzie miałem biegunki.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Możliwe, iż te dolegliwości są pochodzenia psychicznego. Radziłbym konsultacje psychiatryczną.