Dlaczego mam ból głowy po ekstrakcji zęba?

Witam We wtorek tj 15.06 mialam usunietego korzenia z zatoki szczekowej przez zebodol( zatoka zamknieta tkanka z podniebienia, kilka szwow na wierzchu tez jest) Wydaje mi sie ze wszystko goi sie dobrze, zrobila sie biala blonka juz nie boli tak jak bolalo. Niepokoi mnie podwyzszone crp 14 i bol glowy podczas ruszania glowa, czy chodzenia. Czy takie objawy sa powiklaniem? Czy powinny mnie martwic? Nic sie nie saczy zadnych zgrubien nie ma. Niestety lekarz ktory wykonywal zabieg jest na urlopie i bedzie dopiero za 2 tyg. Z gory dziekuje za odpowiedz

Crp jest łagodnie podwyższone , zapewne z powodu zabiegu ,a bol glowy jest spowodowany promieniowaniem bolu ze struktur , ktore były naruszone