Dlaczego mam ból głowy po prawej stronie, który uciska na oko?

Mam 34 lata,w wieku 9 lat mialam dwa ataki epilepsji,silnie bolala mnie glowa i oko,4 lata brałam tableti i do 18go roku zycia mialam co miesiac kontrole u lekarza.Jakis czas mialam spokoj,ale teraz juz latami chodze do lekarza,i nic nie pomaga,probowalam juz tylu tabletez z przepisu lekarza i nadal nic.Ostatnie czasy mam paniczny bol glowy po prawej stronie i uciska mnie na oko.Nie wiem gdzie mam sie juz zgłosic i pojsc. Mariola

Lek. Paweł Szadkowski

Wymaga pani konsultacji i ew. leczenia przez lekarza neurologa. Możliwe, że opisywane dolegliwości są spowodowane migreną, ale należy poszerzyć wywiad odnośnie do pani dolegliwości oraz wykluczyć inne patologie OUN.