Dlaczego mam bóle brzucha i zawroty głowy?

Od dłuższego czasu mam nudności oraz bóle podbrzusza, brzuch zrobił się większy, piersi również mi się powiększyły. Bolą mnie również plecy, pojawiły się plamienia, Testy wychodzą negatywne, a miesiączke miałam ostatni raz ponad miesiąc temu. Jak za długo stoję to mam zawroty głowy. Często chodzę do toalety

Witam,

opisane objawy wymagają stacjonarnej wizyty u Ginekologa celem diagnostyki obrazowej oraz badania podmiotowego i przedmiotowego. Jeśli pod względem ginekologicznym będzie wszystko w porządku to pozostaje lekarz rodzinny który wykona dodatkową diagnostykę.

Pozdrawiam