Dlaczego mam bóle głowy i szum w uchu?

Od kilku dni codziennie boli mnie głowa(nie cały czas) raz z prawej strony dokładnie skroń lub tył głowy a wczoraj przez kilka minut szum w prawym uchu. Jaka może być przyczyna?

Witam,

przyczyn moze być wiele np nadciśnienie tetnicze, zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, zatoki.

Najlepszym rozwiązaniem w Pani przypadku była by stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego który przeprowadzi dokładny wywiad oraz badanie fizykalne aby ocenić stan zdrowia. Jeśli lekarz nie znajdzie przyczyn o których Pani pisze to pozostaje jeszcze opinia neurologa który się wypowie na temat Pani objawów.

Na pewno wymagana jest diagnostyka obrazowa oraz laboratoryjna z krwi.

Pozdrawiam