Dlaczego mam bóle i drętwienie głowy?

Dzień dobry, bardzo mi zależy na odpowiedzi na moje pytanie. Mam od kilku lat problemy z bólami glowy, tj. tępe bóle nad lewym okiem oraz dretwienie/mrowienie (uczucie chłodu jak bol zaczyna puszczać) lewej strony glowy w różnych miejscach, głównie na skroni. Poza tym mam problem z drganiem dolnej powieki, drganie mięśni, zamazanym widzeniem - problem z akomodacją oczu, bole galek ocznych, uczucie suchości, jakby ucisk na lewą galke oczna w kaciku oka (ciemna plama przy patrzenia w kat oka), ciezkosc w poruszaniu galkami,swiatlowstret. Uczucie zmęczenia, spowolnienia, braku koncentracji. Do tej pory byłem u: - okulisty - nie stwierdził problemu - alergologa - alergia na roztocza - odczulanie - laryngologa - przebyta operacja septoplastyki i konchoplastyki - neurologa - mri bez kontrastu, nie wykazało nic, podejrzenie problemów z punktami spustowymi/bruksizm/szyjnopochodne (czy to dobry trop? przyjmowany divascan - brak efektu, kilkukrotna wizyta u fizjoterapeuty). - kardiolog - arytmia prawokomorowa, wyciszona magnesem, doppler ok - ortodonta - poscierane żeby zdecydował się na założenie aparatu ruchomego na górny łuk Morfologia, ast, kreatynina, crp, lipidogram, tarczyca, borelioza WB, Candida, Chlamydia bez zmian. Przyjmowane kroplowki magnezowe. Są to bardzo dokuczliwe objawy, które rujnuja mi normalne funkcjonowanie. Bardzo proszę o sugestie. Czy jeśli to bruksizm to jest szansa na powrót do normalności?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się jeszcze z chirurgiem szczękowo - twarzowym.