Dlaczego mam krwawienie z dróg rodnych po usunięciu polipa?

Witam. W zeszłym roku w sierpniu miałam usuwane 2 polipy endometrialne w macicy. ( Między innymi choruje na niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemie) w lipcu tego roku byłam na kontroli i wszystko było w porządku. Cykle mam w miarę regularne 29-31 dni. Dostałam miesiączkę 16 września 23 się skończyła. Dziś 26go dostałam krwawienia. Zywo-czerwona krew i kilka skrzepów. Pojechałam do szpitala w USG nic nie stwierdzono. Co może być przyczyną takiego krwawienia ? Nigdy nie rodziłam i mam 27lat. Dodam że jestem osobą bardzo nerwową i zestresowana. Proszę o poradę. Pozdrawiam.

szanowna Pani być może zaburzenia hormonalne? ciężko coś wywnioskować na podstawie samego opisu