Dlaczego mam luźne stolce po usunięciu migdałów?

Witam, niecale 2 miesiące temu przeszłam tonsillektomie obustronną. Tydzień po operacji został włączony antybiotyk ponieważ złapałam jakiegoś wirusa od dzieci. Na kontroli w szpitalu lekarz powiedzial że jest wszystko ok i że nie muszę już przyjeżdżać na kontrolę. Przez 4tyg po operacji miałam luźne stolce, od ostatnich ponad 3tyg mam stany podgoraczkowe do 37.5st. Ogólnie czuje się zdrowo, nic mi nie dolega. Jakie badania zrobić? Do jakiego lekarza się udać? Czy iść do rodzinnego czy jednak próbować się dostać do szpitala w którym byłam operowana?

szanowna Pani na wirusy nie stosuje się antybiotyków, więc czy aby na pewno był to antybiotyk?