Dlaczego mam pieczenia w pochwie?

Mam 20 lat i na ten moment nie współżyję. Mam wyniszczony organizm po wielu antybiotykach i lekach, co doprowadziło do infekcji dróg rodnych. W sierpniu się zaczęło - brałam gynalgin, później clotrimazolum, ale nie pomogło. Ginekolog stwierdził, że pH wynosi 7 i na infekcję bakteryjną przepisał macmirror 500. Wzięłam i nie pomogło - pH dalej 7 i odczuwam pieczenie w srodku. Mam tez bakterię w moczu. Czy możliwe, że jest to powiązane? Czy antybiotyk na zapalenie pęcherza pomoze na infekcję pochwy czy raczej znów zaszkodzi? Pomocy, miesiąc walczę z infekcją i chodzę po lekarzach. Nikt nie umie mi pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym zrobić wymaz z pochwy i skonsultować wynik z ginekologiem.