Dlaczego mam podwyższoną temperaturę ciała i źle się czuję?

Witam, jakiś czas temu zemdlalam, od tego czasu czuję się źle temperatura cały czas 37,2 boli mnie głowa czuję się slabo, mdłości, robione były badania morfologia ok Resonas głowy ok u kardiologia też ok holter serca ok, tsh też ok co to może być od 4miesiecy się tak czuję, Eeg głowy w czuwaniu nic nie wykazało, Neurolog nic nie stwierdzil, badanie tętnic szyjnych ok, niskie żelazo tylko w wynikach krwi 9

Witam,

aby znaleść przyczynę Pani objawów wymagana jest wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego który wykona badanie przedmiotowe aby ocenić stan zdrowia.

Wyniki badań oraz zapis wizyt u neurologa, kardiologa proszę ze sobą zabrać na wizytę lekarz rodzinny się również zapozna i ułatwi znaleść przyczynę złego samopoczucia.

Pozdrawiam