Dlaczego mam podwyższony poziom DHEAS?

Witam, mam pytanie ponieważ pod lewa pach od jakiś 2 miesiący mam taką malutka gulke, zrobione usg węzłów chłonnych wszystko w porządku, ale doktor znalazł w lewej piersi torbiela, następnie skierował mnie na wszystkie badania, wszystko okej morfologia idealna ale mam podwyższone DHEAS mam go 428. Mam pytanie skąd to się bierze? Dlaczego jest podwyższone? W piątek jeszcze i idę na usg nadnerczy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Potrzebne są dokładniejsze badania. Proszę skonsultować się z endokrynologiem.