Dlaczego mam problem z zajściem w ciążę?

bralam tabletki antykoncepcyjne 5 lat,od 11 miesiecy juz nie biore,na poczatku mialam regularny okres,ale od 4 miesiecy mialam przerwe miedzy okresem nawet 46 dni,opröcz tego przed okresem dostaje dziwne uplawy zielone grudki ,biale i dziwna ciecz ,i jeszcze niesamowite swedzenie,bylam u lekarza i lekarz stwierdzil ze wszystko wporzadku ,czysta pochwa ,zadne bakterie ,i zrobil mi usg jajniköw itd stwierdzil ze wszystko ok,staram sie zajsc w ciaze ,ale bez rezultatöw co to moze oznaczac?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Osobiście nie byłbym pewny co do braku zakażenia u Pani. Może rzeczywiście nie jest to wynik kolonizacji bakteryjnej ale np. grzybiczej. Brak regularnego okresu może być także wynikiem zaburzenia gospodarki hormonalnej.