Dlaczego mam problemy ze stawem skokowym?

Witam od pewniego czasu puchnie mi kolo blizny ( stopa) mam też problemy ze stawem skakowy ale od paru dni się zimna jak lodòwka i mrowienie w nodze co moze byc ? Co powaznego ? Zakrzep ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli stopa rzeczywiście jest zimna i drętwieje, najlepiej udać się do lekarza. Delikatne mrowienie może występować na około świeżo zabliźnionej rany, ale zblednięcie i oziębienie kończyny może świadczyć o jej niedokrwieniu.