Dlaczego mam przekrwione białka oczne?

Witam, mam białka oczne przekrwione i szczypią. Jaka jest przyczyna, co mogę na to stosować? Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam,

Jest wiele przyczyn przekrwionych oczu: od wylewu podspojówkowego po zapalenia przedniego odcinka oka. W zależności od przyczyny dobierane jest odpowiednie leczenie stanu miejscowego i funkcji.

Proponuję zatem udanie się do specjalisty celem badania w lampie szczelinowej i dokładnej oceny sytuacji.

Do tego czasu, aby zniwelować uczucie szczypania można stosować krople nawilżające bez konserwantów, np. Hyabak.

Pozdrawiam serdecznie.