Dlaczego mam siwe włosów wokół brodawek?

Mam 28lat i od dziecka mam na głowie duże, odstajace brodawki. Odziedziczyłam je po babci. Dwa dni temu zauważyłam że wokół jednej włosy zrobiły się całe siwe. Brodawka za to ma jasny kolor (kolor skóry) jest to najstarsza brodawka jaką mam. Czy wokół innych też pojawią mi się wkrótce siwe włosy? Czy powinnam je usunąć? I czy po usunięciu ich urosną mi w tym miejscu włosy? (W normalnym kolorze?) do tej pory nie miałam z brodawkami problemów, bolały jedynie kiedy uderzyłam się w miejsce w ktorym się znajdują. Włosy farbuje. Bardzo proszę o odpowiedz, poniewaz się martwię. Juz nie samym kolorem włosów a tym czy dzieje się coś niepokojącego

Lek. Paweł Szadkowski

Bez oceny zmiany podczas badania nie można odpowiedzieć na pani pytania. Sugeruję udać się na wizytę do dermatologa, który wykluczy ewentualne niepokojące zmiany i zaleci najlepsze postępowanie.