Dlaczego mam tak duży wynik?

Witam biore finastwryd na łysienie androgenne i robiłem badanie dht i wynik wyszedł 1820 a norma zaś wynosi miedzy 250 a 990 dla mojego wieku 27 niewiem czemu mam taki duży wynik?

Witam, wysoki poziom DHT najczęściej jest uwarunkowany genetycznie. Skuteczność finasterydu w jego obniżaniu zależy między innymi od czasu leczenia, użytej dawki ale też od indywidualnych uwarunkowań genetycznych. Lekarz prowadzący leczenie jest właściwym adresatem dla Pana pytania.