Dlaczego mam taką czerwoną twarz i jak się z tym uporać?

Witam. Od pol roku lecze sie na trądzik jak na chwilę obecną bez skutku. Zauwazylam, ze moja twarz jest coraz bardziej czerwona, co prawda zawsze mialam lekko czerwoną twarz ale teraz wyglądam jak burak, kolor twrzy jest tak czerwony ze widac ogromną różnicę między twarzą a szyją. Obecnie smaruje sie kremem dexeryl a myje twarz emulsją cetaphil. Dlaczego mam taką czerwoną twarz i jak się z tym uporać?

Dzień dobry, przyczyną zaczerwienienia skóry może być uszkodzony płaszcz hydrolipidowy skóry. Jest to efekt nie odpowiedniej pielęgnacji skóry. Aby się z tym uporać należałoby udać się na konsultację kosmetologiczną podczas której specjalista zbada skórę odpowiednimi narzędziami, przeprowadzi z Panią wywiad i przeanalizuje dotychczas stosowaną pielęgnację domową. Po weryfikacji badania etc, doświadczony specjalista rozpisze Pani plan pielęgnacji domowej, który trzeba będzie wdrożyć w celu przywrócenia zdrowia skóry.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin

Dzień dobry, podała Pani zbyt mało informacji aby coś można było doradzić. Powinna Pani udać się na konsultację do specjalisty gdzie poddany zostanie analizie Pani ogólny stan zdrowia, styl życia, dotychczasowa stosowana pielęgnacja i leczenie.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka