Dlaczego mam taki niski puls w wieku 51 lat?

Dzien dobry.od tygodnia mierzę 2 x dziennie cisnienie.Przewaznie jest ono w normie.Ale ie pokoi mnie niski puls ktory wynosi czesto 50 lub 54 raz tylko bylo 64 .Czy to jest powazna sytuacja aby isc do lekarza.Dziękuję

Szanowna Pani, jeśli czuje się Pani dobrze a więc nie jest słabo lub nie kręci się w głowie to nie widzę powodu do zmartwień