Dlaczego mam takie nerwobóle?

Witam. Od około 3 tygodni utrzymują mi się nerwobóle, lecz nie nazwałabym tego bólem a tak jakby ktoś mnie stuknął mocno palcem w głowę w różne miejsca nie utrzymuje się to długo, wręcz się przyzwyczaiłam bo to nawet nie boli. Lekkie mrowienie w dłoniach, stopach szczególnie prawej i szum w uszach. Lekkie pogorszenie wzroku szczególnie jak przez dłuższy czas patrze w telefon lub biała kartkę, tracę wtedy ostrość wzroku. Niecały miesiac temu robiłam pełną morfologię, wszystko w porządku poza Eozynofilami. Miałam 0,03 a norma jest od 0,1. Muszę nakreślić również że podejrzewałam nerwice bo jestem trochę hipohondryczką i panikarą. Co mi moze dolegać?
KOBIETA, 20 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Szkoda, że nie napisała Pani czy zażywa leki nawet te bez recepty.

Opisane objawy wymagają konsultacji specjalisty neurologa oraz psychologa aby wykluczyć lub potwierdzić, że opisane objawy nie są podłożem choroby nerwicowej lub zaburzeń lękowych.

Warto ze względu na pogorszenie wzroku udać się do okulisty.

Tylko wizyta stacjonarna w której wykona się badanie podmiotowe i przedmiotowe będzie możliwe poznanie i leczenie opisanych problemach zdrowotnych.

Zachęcam do wizyty stacjonarnej.

Pozdrawiam