Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam takie objawy?

Witam . Około 2 tygodni temu wzrosło mi ciśnienie 160/94 I na podobnym poziomie utrzymywało się przez tydzień. Lekarz rodzinny zlecił mi badania z krwi i moczu . (Wyszły dobre ) ale dostałam lek Lercaprel. Brałam to przez 3 dni i czułam dobrze ,teraz jest już 6 dzień i czuje się słabo,rano ciśnienie jest w granicach 120/80 A po zażyciu leku spada w ciągu godziny 98/66 .I ogólnie kręci się w głowie, uczucie zamykanych uszu ,ogólne osłabienie. Dlaczego tak się dzieje ? Dodam że mam zażywać lek 1 raz dziennie przed posiłkiem.
KOBIETA, 45 LAT 3 tygodnie temu

Czym jest nadciśnienie wtórne?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy