Dlaczego mam takie objawy przy zaburzeniach lękowych?

Dzień dobry, mam 26 lat choruje na zanurzenia lękowe. Od kilku dni mam dziwne objawy między innymi: biegunkę na przemian z zaparciami , bóle głowy , bóle pleców i kości , bóle pod zebrami , ból gardła , ból żołądka , brak apetytu jem tylko raz albo dwa dziennie . Bóle pleców są tak silne że nie mogę spać .... Robiłam test na convid i wyszedł i negatywny. Co to może być ? Proszę o szybką odpowiedź
KOBIETA, 27 LAT 4 miesiące temu

Dobry wieczór.

Brak informacji jakie przyjmuje Pani leki i od jakiego czasu.

Opisane objawy mogą mieć różne przyczyny np związane z leki lub nasilenie zaburzeń lękowych albo infekcja.

W takim przypadku wskazana konsultacja u swojego lekarza prowadzącego leczenie lub rodzinnego albo pierwszego kontaktu którzy przeprowadzą dokładny wywiad chorobowy i co najważniejsze badanie fizykalne które w opisanych objawach jest wskazane.

Pozdrawiam

Mariusz Bek