Dlaczego mam te bóle brzucha w wieku 20 lat?

Witam od jakies czasu mam pewien problem otóż klika razy w ciągu dnia odczuwam ból brzucha w różnych lokalizacjach ciężko to określić naprzemian z bólem pleców i pod żebrami czasami tez odczuwam ból w okolicy prostaty jeśli chodzi o ból pleców to jest on rodzaju piekącego. Proszę o pomoc i podpowiedz odnośnie dalszego postępowania

Witam,

w opisanych przez Pana objawów wskazana wizyta stacjonarna do lekarza rodzinnego lub (POZ) w celu diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.

Jeśli chce Pan wykonać przed udaniem się do lekarza badania laboratoryjne to morfologia z rozmazem, OB,CRP, mocz badanie ogólne, PSA.

Z wynikami udać się do lekarza który wykona badanie fizykalne i zapozna się już z wynikami i zdecyduje czy wymagana jest diagnostyka usg j,brzusznej.

Pozdrawiam