Dlaczego mam te bóle głowy od 2 lat?

Witam od około 2 lat częste bóle głowy. Występują one ok.1- 2 razy w tygodniu i zazwyczaj jak już mnie złapie to trwa kilka dni i żadna tabletka przeciwbólowa typu Ibuprom Max Sprint, Polopiryna i inne silne tabletki nie pomagają. Te bóle występują coraz częściej i są coraz mocniejsze Nie potrafię ich dokładnie zlokalizować i opisać, ale jest to mniej wiecej nad czołem. Miałam robione 7 miesięcy temu EEG i wszystko wyszło w porządku. Dodam też, że od 5 roku życia prowadzę bardzo stresujący tryb życia i leczę się aktualnie na zaburzenia lękowe i depresję. Aktualnie mam 18 lat, neurologa mam dopiero za 5 miesięcy a ja nie wiem jakie mogą być potencjalne przyczyny oraz jak sobie chociaż trochę ulżyć jeśli tabletki nie działają.

Witam,

przed wizytą do lekarza neurologa wskazana była by wizyta u lekarza Psychiatry u którego się Pani leczy aby ocenił czy golegliwości bólowe które są opisane nie są związane z Pani chorobą lub z którymś lekiem który jest Pani leczona.

Konsultacja się również przyda dla neurologa.

Wskazany był by rezonans magnetyczny głowy ale to już zdecyduje neurolog na który wyda skierowanie na NFZ.

Proszę również odwiedzić lekarza rodzinnego który do czasu konsultacji powinien pomóc zwalczyć ból głowy tym bardziej, że leki wymienione nie działają na Panią pozytywnie,

Pozdrawiam