Dlaczego mam te bóle głowy podczas ćwiczeń?

Witam, Podczas wysiłku fizycznego tj ćwiczenie na siłowni zaczyna mnie bolec głowa w tylnej części głowy. Ból jest taki, ze nie mogę kontynuować ćwiczenia. Podczas bólu głowy zaczynaja mi z nosa tez spływać gluty (białe) oraz dziwne uczucie w węzłach chłonnych (albo mi się wydaje). Mam 26 i ćwiczę na siłowni pare lat. Robiłem tomografie, która wykluczyła tętniaka. Co może być przyczyna bólu? W jakim kierunku powinienem zrobić badania?

Witam,

brak informacji kto zlecił diagnostykę TK oraz u jakiej specjalności był Pan u lekarza.

Wskazana wizyta u lekarza ortopedy aby wykluczyć schorzeń odcinka kręgosłupa szyjnego. Lekarz ortopeda wykona badanie fizykalne i oceni stan i w razie stwierdzenia nieprawidłowości zaleci dalszą diagnostykę lub leczenie.

Gdyby okazało się, że opisane dolegliwości nie są związane ortopedycze to lekarz zaleci konsultacje u innego specjalisty.

Pozdrawiam