Dlaczego mam te bóle i zawroty głowy?

Witam, Od jakiegoś pół roku pół roku borykam się z problemami ból głowy, zawroty, problem z utrzymaniem równowagi, uginają mi się nogi w kolanach podczas chodzenia tak jakbym mial sie przewrocic, często robię się czerwony i się pocę podczas wykonywania zwykłych czynności, ból oczu i zaczerwienienie, zatykają mi się uszy I słyszę szum, zmęczenie, cieżki oddech, mocne bicie serca, trzęsą mi się ręce, i mam refluks z rzołądka. Jak sie położę większość wraca do normy. Byłem u kardiologa - przez ekg wykrył arytmię i tahykardie, laryngolog po wykonaniu tomografi wykrył torbiel podpajeczynówkową 4.5cm brak problemów z błędnikiem, byłem u fizjoterapeuty kregoslup jest ok. Endokrynolog twierdzi że mam chorobę ammunologiczną lub immunologiczną - nie pamiętam, która ma zamienić się w hashimoto, okulista nie widzi żadnego problemu. Nie wiem co mam robić, nie mogę normalnie funkcjonować.

Witam,

brak informacji na temat diagnostyki laboratoryjnej z krwi która była by pomocna w diagnostyce opisanych objawów.

Wskazana wizyta u lekarza neurologa z powodu opisanych objawów tutaj wskazana diagnostyka obrazowa ale to już lekarz po wykonaniu badania fizykalnego zleci je odpowiednie.

Brak informacji czy otrzymał Pan leczenie od kardiologa jeśli tak to jakie leki.

Wskazana wizyta u dietetyka ze względu na hashimoto.

Pozdrawiam