Dlaczego mam te bóle podbrzusza mając 20 lat?

Witam, pod koniec września dostałam kłujących bóli podbrzusza brałam furagine i objawy ustępiły. Potem było już dobrze. Lecz po miesiączce ból powrócił. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie podbrzusze po prawej stronie. Teraz promieniuje do pachwin oraz kręgosłupa. Robiłam USG -wszytsko dobrze. Odczuwam zmęczenie. Co to może być proszę o poradę.

Witam,

aby się dowiedzieć co jest przyczyną dolegliwości wymagana jest diagnostyka laboratoryjna badanie krwi: morfologia z rozmazem, OB, CRP, lipdogram, kreatynina, kwas moczowy, białko cał, mocz ogólne, próby wątrobowe.

Z w/w wynikami wskazana wizyta u lekarza rodzinnego lub gastrologa.

Warto odwiedzić również Ginekologa który oceni czy te dolegliwości są od strony ginekologicznej.

Pozdrawiam