Dlaczego mam te bóle z tyłu głowy po porodzie?

Witam, w marcu urodziłam dziecko (poród natutalny z oksytocyna). Od maja mam bóle z tyłu głowy pulsujące i czuje stwardnienie karku. Bardzo mi to dokucza. Rezonans głowy nic nie wykazal, rezonans kręgosłupa szyjnego też nic. Neurolog bez badań laboratoryjnych przypisał mi beduo, linefor i myditin nie zlecając żadnych badań krwi. Czy te bóle kiedyś ustąpią? Jak długo trwa leczenie? Stresuje mnie to bardzo bo nigdy wcześniej tak nie miałam, nawet przy wielkim stresie. Nie wiem skąd mi się to wzięło. Nie mam stanow depresyjnych. Jakie badania można zrobić aby ustalić przyczynę? Pozdrawiam

Witam,

opisane objawy wymagają konsultacji ortopedy lub fizjoterapeuty który oceni przyczynę dolegliwości bólowych.

Co do badań morfologia z rozmazem, CRP, OB, kreatynina, potas, magnez, sód, wapń, witamina D oraz B12.

Diagnostyka głowy EEG.

Wskazane było by mierzyć ciśnienie tętnicze i je zapisywać przez okres jednego tygodnia.

Z wynikami z krwi proszę udać się do lekarza nawet gdyby okazały się dobre.

Jeśli chodzi o badanie EEG to z opisem udać się do lekarza neurologa.

Dobrze było by udać się na wizytę do lekarza psychiatry aby wykluczył lub potwierdził zaburzenia depresyjne lub lękowe.

Taka konsultacja przyda się Pani aby inny lekarzy specjalistów.

Pozdrawiam