Dlaczego mam te bolesne skurcze jelit?

mam ból brzucha. Potem musze natychmiast iść do toalety. Dzieje się tak po każdym posiłku. wypróżniam się 2 razy dziennie. Po toalecie ból mija. Ale mam skurcze jelit na zasadzie boli przestaje i znowu to samo. Nie mam wymiotów jem tylko domowe jedzenie. Co mi jest i jak zatrzymać biegunkę. Powtarza się ona co kilka dni.

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają stacjonarnej wizyty oraz pełnej diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej z krwi oraz badanie ogólne kału.

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego lub specjalisty gastrologa, na wizycie lekarz wykona badanie przedmiotowe które oceni stan kliniczny i zleci odpowiednie badania rozaz leczenie.

Pozdrawiam