Dlaczego mam te napady bólu kości?

Witam. Nie potrafię zdiagnozować swoich dolegliwości. Lekarz rodzinny twierdzi,że jest to przemęczenie,jednak aktualnie jestem drugi miesiąc na urlopie i dolegliwości się nasilają. Od kilku lat przeżywam napady bólu kości ,w odstępach czasowych np.raz w miesiącu,raz na dwa miesiące bolą mnie przez kilka dni kości identycznie jak na grypę (zaznaczam,ze jestem zdrowa), czuję ogólne otępienie, tępy ból każdej kości,nie mogę wręcz spać. W głowie mam takie uczucie jakbym miała być chora,ale nie jestem ani przewiana,ani przeziębiona. Stanu zapalnego w organizmie nie ma. Morfologia w normie. Co to może być ? Mam 23 lata. Proszę o pomoc,jakie badania wykonać.

Witam,

proszę wykonać badania laboratoryjne - crp, kwas moczowy, czynnik reumatologiczny, ALT, AST, badanie moczu.

Z w/w wynikami proszę zgłosić się do lekarza specjalisty reumatologa który po zapoznaniu się z wynikami badań oraz po wykonaniu badania fizykalnego z decyduje o leczeniu lub dalszej diagnostyki obrazowej.

Pozdrawiam